Warunki biznesowe

Regulamin zakupów

 1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 2. Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.
 3. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej PPL. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
 4. Możliwe są następujące formy płatności:
  - za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru.
  - przelew bankowy- w przypadku stałego klienta.

 

MILOSLAV  VLK  s.r.o.

Ratiboř 32

37701 Ratiboř u Jindřichova Hradce

 1. Przy każdym towarze podany jest stan magazynowy. W przypadku braku towaru na magazynie informujemy klienta o czasie dostawy. Przesyłki są dostarczane firmą kurierską PPL do 5 dni roboczych. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez spedycję PPL. W przypadku reklamacji przesyłek zwrot pieniędzy następuje po potwierdzeniu przez przewoźnika zaginięcia towaru.
 2. W przypadku niezgodności towaru z umową, należy wysłać na następny dzień roboczy na maila info@welnadrzewna-sciolki.pl protokół reklamacyjny, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, Każda wysyłka reklamacji wymaga uzgodnienia z nami, w przypadku jej braku, nie przyjmiemy przesyłki.
 3. Zgłoszona reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 30 dni od daty jej wniesienia.
 4. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu.
 5. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
 6. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Interpretacja niniejszego regulaminu jest w wyłącznej gestii administratora sklepu.

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Przybliżony czas oczekiwania na realizację zamówienia ( w dniach roboczych ) wynosi 5 dni przy wysyłce kurierem PPL, o ile dany towar jest na magazynie.

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW
Wszystkie przez nas oferowane produkty są dostępne w ofercie stałej ( na karcie produktu określamy ilościowy stan magazynowy). Może się zdarzyć że dany produkt będzie niedostępnyco wynika z długiego okresu produkcji i dużych odległości dostawców.

GWARANCJA I SERWIS TOWARÓW
Produkty posiadają gwarancję obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji prosimy o kontakt z naszą firmą lub przedstawicielem w celu uzgodnienia formy reklamacji.

 Ratiboř 5.2.2020